Aç Kapıyı Çok Fenayım izle 2017 Yerli Film HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
15 Yorum 549 Görüntülenme

Aç Kapıyı Çok Fenayım izle 2017 Yerli Film HD

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Kenan Öztürk

Oyuncular:

Oğuzhan Yıldız, Gözde Mukavelat, Çetin Altay
Aç Kapıyı Çok Fenayım

Aç Kapıyı Çok Fenayım izle adlı filmde Oğuz çok başarılı bir senaryo yazarıdır ve senaryo yazarlığı Oğuz'u hayata bağlayan tek şeydir. Oğuz kariyerinin en tepesindedir ve çok popülerdir. Oğuz hiç beklenmedik bir anda aniden senaryo yazarlığı yapmayı bırakmaya karar verir. Bütün arkadaşların da görüşmeyi bırakan Oğuz sadece üst kat komşusu olan eski yönetmen Ertem ile görüşmektedir. İkili sürekli dertleşmektedir. Bir gün arkadaşları derdini anlatmayan Oğuz’un ne derdi olduğunu öğrenebilmek ve derdine ortak olabilmek için Oğuz’u dışarıya çıkmaya ikna ederler. Erkek erkeğe hem kafaları dağıtacaklar hem de eğleneceklerdir. Oğuz’un derdini öğrenmek ve çözüm bulak için planlanan bu gecenin sonunda Oğuz ve arkadaşları evde uyanır.


Hiçbiri bir önceki geceyi ve gece ne olduğunu hatırlamamaktadır. Hayatlarında her şey sürekli kötüye doğru gitmekte iken hatırlamadıkları bu gece sonrası hayatları tamamen değişmiştir. Her şey çok güzeldir ve sürekli olumlu gelişmeler yaşanmaktadır. Oğuzhan arkadaşları peş peşe iş teklifleri almaya başlar. Hepsi hayatlarını değiştiren hatırlamadıkları o gece neler olduğunu merak etmektedir. Aç Kapıyı Çok Fenayım full izle adlı yerli romantik komedi tarzındaki film 28 Nisan 2017 tarihinde vizyona girerek izleyicileri ile buluşacak. Filmin oyuncu kadrosunda uzun yıllarını sektöre vermiş ve son yıllarda sıkça gördüğümüz ünlü oyuncuların harmanlanması ile kaliteli bir oyuncu kadrosu yakalanmış.

Aç Kapıyı Çok Fenayım izle


Aç Kapıyı Çok Fenayım

Aç Kapıyı Çok Fenayım izle adlı filmde Oğuz çok başarılı bir senaryo yazarıdır ve senaryo yazarlığı Oğuz’u hayata bağlayan tek şeydir. Oğuz kariyerinin en tepesindedir ve çok popülerdir. Oğuz hiç beklenmedik bir anda aniden senaryo yazarlığı yapmayı bırakmaya karar verir. Bütün arkadaşların da görüşmeyi bırakan Oğuz sadece üst kat komşusu olan eski yönetmen Ertem ile görüşmektedir. İkili sürekli dertleşmektedir. Bir gün arkadaşları derdini anlatmayan Oğuz’un ne derdi olduğunu öğrenebilmek ve derdine ortak olabilmek için Oğuz’u dışarıya çıkmaya ikna ederler. Erkek erkeğe hem kafaları dağıtacaklar hem de eğleneceklerdir. Oğuz’un derdini öğrenmek ve çözüm bulak için planlanan bu gecenin sonunda Oğuz ve arkadaşları evde uyanır.
aç kapıyı çok fenayım izle

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Kayıp Balık Dori izle 2016 Animasyon Full HD
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Full Hd Film İzle

  Film İzle

  İzle

  Hızlı Film İzle

  Film