Acts of Vengeance izle Stoic 2017 Full HD Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 1,226 Görüntülenme

Acts of Vengeance izle Stoic 2017 Full HD Türkçe Dublaj

Acts of Vengeance izle, Antonio Banderas'i yine bir aksiyon filmde görüyoruz. Bu defa karşımıza kabiliyetli bir avukat karakteriyle göreceğiz. Filmimiz Bulgaristan da çekildi Vizyon Tarihi 2017 Süresi: 90 Tür: Aksiyon, Dram Acts of Vengeance 1080p Türkçe Dublaj & Altyazılı olarak sizlere paylaştık. Antonio Banderas yine konuşturdu aktörlüğünü. Milyonlarca takipcisi yeni filmlerini görebilmek için şimdiden sabırsızlıkla bekliyorlar.

Acts of Vengeance Film Konusu

Genç yakışıklı ikna kabileyeti yüksek bir avukat ailesi için yapamayacağı hiç bir şey yok. Taki karısı ve kızı öldürülünce artık o eski avukattan eser yok. Yerine intikam hırsına bürünmüş bir adam gelir. Sadece tek derdi " İntikam ", hiç kimse onu bu saaten sonra konuşturmayı başaramaz. Karısını ve kızını öldürenlerden hesap sorana kadar bu sessizlik devam edecek. Eğer başaramazsa ömrünün sonuna kadar konuşmayacak hatta ve hatta evden dışarı bile çıkmayacak. Kendini evin içine kitler. Günlerde o evden çıkmaz. En son ne yaptı nereye gitti karısı ve kızının ölümü hakkında kendi adaletini kendisi sağlamak adına bir çeşit planlar yapmaya başlar.


Acts of Vengeance izle

Acts of Vengeance izle Antonio Banderas’i yine bir aksiyon filmde görüyoruz. Bu defa karşımıza kabiliyetli bir avukat karakteriyle göreceğiz. Filmimiz Bulgaristan da çekildi Vizyon Tarihi 2017 Süresi: 90 Tür: Aksiyon, Dram Acts of Vengeance 1080p Türkçe Dublaj & Altyazılı olarak sizlere paylaştık. Antonio Banderas yine konuşturdu aktörlüğünü. Milyonlarca takipcisi yeni filmlerini görebilmek için şimdiden sabırsızlıkla bekliyorlar.

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Code 8 izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Full Hd Film İzle

  Film İzle

  İzle

  Hızlı Film İzle

  Film