Eski Sevgili izle 2017 Yerli Romantik Komedi Full HD
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (1)
178 Yorum 1,468 Görüntülenme

Eski Sevgili izle 2017 Yerli Romantik Komedi Full HD

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Emir Khalilzadeh

Oyuncular:

Tolgahan Sayışman, Bade İşçil, Ünal Yeter
Eski Sevgili 2017 Yerli Filmi
Günümüz ilişkileri eskilerine göre çok daha tuhaf oluyor. Aşkı kalıcı kılmanın yolunu kim biliyor ki? Her gün bir kavga, her gün bir dert derken çoğu sevda yarıda kalıyor ve olan sadece tek tarafa değil genelde iki tarafa da hüzün ve üzüntü bırakıyor ardında. 5 Mayıs 2017'de vizyona girecek Olan Eski Sevgili izle filmi Tolgan Sayışman ve Bade İşçil'in canlandırdıkları Barış ile Feride arasında dönecek. Bu çift genç oldukları zamanlarda tanışıp bir birlerini sevmeye mahkum olurlar. Fakat her ne kadar sevseler de bazen sevgi kavgalara ve tartışmalara çözüm olmuyor. Tam olarak 63 kere araları bozulan Barış ve Feride, kendi aralarında bir anlaşma yaparak bir daha artık görüşmemeleri gerektiğini, çünkü görüştükçe tekrar birleştiklerini ve tekrar ayrıldıklarını dile getirirler. Kendilerine zarardan başka bir şey vermeyen çift böylece uzun bir yol ayrılığına gireceklerdir.

Eski Sevgili 2017 izle
Eski Sevgili full izle, Fakat kaderden olsa gerek takvim tam 14 Şubat Sevgililer Günü'nü gösterirken Barış ve Feride bir araya gelecektir. Tamamen tesadüf olan bu karşılaşma içlerinde buruk ve yalnız kalmış bir sevdayı alevlendirecek mi? Ya da daha da mı kötüye itekleyecek hep beraber onu göreceğiz. Eski Sevgili yıllar sonra bir araya gelecek iki çiftin başından gelenleri Romantik komedi tarzında bir filme aktarıyor. Emir Khalilzadeh'in yönetmenliğini yaptığı film HDFilmizleg farkı ile 1080p izleniyor! Herkese keyifli seyirler dileriz..

Eski Sevgili izleEski Sevgili 2017 Yerli Filmi
Günümüz ilişkileri eskilerine göre çok daha tuhaf oluyor. Aşkı kalıcı kılmanın yolunu kim biliyor ki? Her gün bir kavga, her gün bir dert derken çoğu sevda yarıda kalıyor ve olan sadece tek tarafa değil genelde iki tarafa da hüzün ve üzüntü bırakıyor ardında. 5 Mayıs 2017’de vizyona girecek Olan Eski Sevgili izle filmi Tolgan Sayışman ve Bade İşçil’in canlandırdıkları Barış ile Feride arasında dönecek. Bu çift genç oldukları zamanlarda tanışıp bir birlerini sevmeye mahkum olurlar. Fakat her ne kadar sevseler de bazen sevgi kavgalara ve tartışmalara çözüm olmuyor. Tam olarak 63 kere araları bozulan Barış ve Feride, kendi aralarında bir anlaşma yaparak bir daha artık görüşmemeleri gerektiğini, çünkü görüştükçe tekrar birleştiklerini ve tekrar ayrıldıklarını dile getirirler. Kendilerine zarardan başka bir şey vermeyen çift böylece uzun bir yol ayrılığına gireceklerdir.eski sevgili izle

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Apple of My Eye izle 2017 Full Hızlı Türkçe Dublaj
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Full Hd Film İzle

  Film İzle

  İzle

  Hızlı Film İzle

  Film