Kartal Avcısı Kız izle Türkçe Dublaj 2017 Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
21 Yorum 444 Görüntülenme

Kartal Avcısı Kız izle Türkçe Dublaj 2017 Full HD

(2017 - Moğolistan)

Yönetmen:

Otto Bell

Oyuncular:

Aisholpan Nurgaiv, Daisy Ridley
Kartal Avcısı Kız (The Eagle Huntress)

Belgesel türü olan Kartal Avcısı Kız izle (The Eagle Huntress) adlı filmde 13 yaşındaki Ayçolpan (Aisholpan) isimli bir kız çocuğunun halkının yıllardır sürdürmekte olduğu kartal terbiyeciliği geleneğinde ustalık mertebesine ulaşabilmek için verdiği mücadele ve geçtiği sınavlar anlatılıyor. Küçük Ayçolpan (Aisholpan) doğduğu günden bu yana kartal terbiyecisi olabilmesi için eğitim almıştır. Ailesi tarafından verilen bu eğitimin en özel yanı Ayçolpan (Aisholpan)’ın ailesinde bu geleneği sürdüren 12 nesil sonraki ilk kadın temsilci olmasıdır. Ayçolpan (Aisholpan)'nın kendisini canlandırmış olduğu bu belgesel Moğolistan da geçmektedir. 2016 yılı İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Moğolistan ortak yapımı olan bu belgeselde Ayçolpan (Aisholpan)'nın kartal terbiyeciliği işinde usta olma aşamasının yanı sıra ailesine de değiniliyor.

Kartal Avcısı Kız izle Türkçe Dublaj
13 yaşındaki küçük kız çocuğu Ayçolpan (Aisholpan)’ın aile geleneği olan kartal terbiyeciliği ustalığı için verdiği mücadeleyi anlatan Kartal Avcısı Kız (The Eagle Huntress) full izle adlı bu belgesel 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek. Bunca bilgiden sonra bu belgeselin gerçek bir hikayeyi anlattığını belirtmemize gerek olmadığını düşünüyoruz. Ayrıca şunu belirtmekte de fayda var: 10 - 18 Kasım tarihleri arasında İstanbul'da yapılan Uluslararası Boğaziçi Film Festivali’nde de gösterime sunulan belgesel türü film Moğalistan’da geçmesine rağmen Kazak bir ailenin kızı olan Ayçolpan (Aisholpan)'nın öz dili olan Kazakça olarak çekilmiş.

Kartal Avcısı Kız izleKartal Avcısı Kız (The Eagle Huntress)

Belgesel türü olan Kartal Avcısı Kız izle (The Eagle Huntress) adlı filmde 13 yaşındaki Ayçolpan (Aisholpan) isimli bir kız çocuğunun halkının yıllardır sürdürmekte olduğu kartal terbiyeciliği geleneğinde ustalık mertebesine ulaşabilmek için verdiği mücadele ve geçtiği sınavlar anlatılıyor. Küçük Ayçolpan (Aisholpan) doğduğu günden bu yana kartal terbiyecisi olabilmesi için eğitim almıştır. Ailesi tarafından verilen bu eğitimin en özel yanı Ayçolpan (Aisholpan)’ın ailesinde bu geleneği sürdüren 12 nesil sonraki ilk kadın temsilci olmasıdır. Ayçolpan (Aisholpan)’nın kendisini canlandırmış olduğu bu belgesel Moğolistan da geçmektedir. 2016 yılı İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Moğolistan ortak yapımı olan bu belgeselde Ayçolpan (Aisholpan)’nın kartal terbiyeciliği işinde usta olma aşamasının yanı sıra ailesine de değiniliyor.
kartal avcısı kız izle

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Bilim Kurgu Bölüm 1: Son Savaşçı izle 2017 full
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Full Hd Film İzle

  Film İzle

  İzle

  Hızlı Film İzle

  Film